جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش برداشت از طریق رمز ارزها

یکی از کارآمدترین روش‌های تسویه حساب در وب‌سایت فوروارد برداشت از طریق رمز ارزها می‌باشد، در این روش شما می‌توانید به صورت آنی موجودی حساب خود را برداشت کنید. شما می‌توانید به سادگی رمز ارز دریافتی را به ولت شخصی خود اضافه کنید و آن را در صرافی‌های معتبر نقد و به ریال تبدیل کنید.

حتما قبل از تسویه حساب نکات بسیار مهم انتهای این راهنما را مطالعه کنید.

برداشت از طریق رمز ارز در نسخه موبایل بت فوروارد

جهت برداشت از طریق رمز ارز در ابتدا وارد حساب کاربری خود در ‌وب‌سایت بت فوروارد شوید و از بخش بالای صفحه آیکن «آدمک» یا «موجودی» خود  را لمس نمایید.

در صفحه باز شده می‌توانید وارد قسمت مدیریت موجودی شده و «برداشت» را انتخاب کنید و یا از کادر سبز رنگ وارد قسمت برداشت شوید.

در این بخش گزینه «رمز ارز» را انتخاب نمایید.

در این صفحه پس از انتخاب رمز ارز مورد نظر از کادر «رمز ارز»، آدرس ولت شخصی خود را در کادر دوم وارد نموده و مبلغ دلخواه را در کادر «مبلغ» تعیین نمایید، سپس «برداشت کنید» را انتخاب نمایید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

⏩آموزش ویدیویی ثبت درخواست تسویه حساب از طریق رمزارز

برداشت از طریق رمز ارز در نسخه کامپیوتر بت فوروارد

جهت برداشت از طریق رمز ارز پس از ورود به وب‌سایت بت فوروارد از نوار منو بر روی «موجودی حساب» خود کلیک کرده و «برداشت» را انتخاب کنید.

گزینه مربوط به رمز ارزها را همانند تصویر انتخاب نمایید. در انتها پس از انتخاب رمز ارز مورد نظر از کادر «رمز ارز»، آدرس ولت شخصی خود را در کادر دوم وارد نموده و مبلغ دلخواه را در کادر «مبلغ» تعیین نمایید، سپس «برداشت کنید» را انتخاب نمایید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

به یاد داشته باشید:

  • برای نقد کردن رمز ارز دریافتی می‌توانید به هر یک از صرافی‌های معتبر آنلاین مراجعه کرده و مبلغ معادل آن را به ریال دریافت کنید.
  • برای استفاده از این روش جهت برداشت، می‌بایست حساب خود را تنها از طریق روش «رمز ارز» شارژ کرده باشید.
  • در فاصله زمانی ۹ صبح الی ۱۲ بامداد تأیید تسویه‌ها یک ساعته خواهد بود. در صورت ثبت درخواست تسویه خارج از این ساعات، درخواست تسویه شما در ساعت ۹ الی ۱۰ صبح بررسی می‌گردد.

نکات بسیار مهم

  • حتما دقت داشته باشید که آدرس ولت شما با رمز ارز انتخابی مورد نظر یکسان باشد.
  • در صورتی که رمز ارز مورد نظر شما از شبکه‌های مختلفی برای انتقال استفاده می‌کند (به طور مثال شبکه‌های TRC-20 و ERC-20 یا BEP-20 برای رمز ارز تتر) اطمینان حاصل کنید که آدرس ولت خود را نیز بر روی همان شبکه ارائه می‌دهید.
  • در صورت عدم رعایت موارد فوق امکان بازیابی رمز ارز انتقال داده شده وجود نخواهد داشت.