آموزش برداشت از طریق ووچر مانی (Voucher Money)

یکی از روش‌های تسویه حساب در وب‌سایت بت فوروارد برداشت از طریق ووچر مانی (Voucher Money) است، در این روش می‌توانید به سادگی و با دریافت کد ووچر دلاری موجودی حساب خود را برداشت کنید. شما می‌توانید کد ووچر دلاری دریافتی را در صرافی‌های معتبر آنلاین نقد و به ریال تبدیل کنید.

برداشت از طریق ووچر مانی در نسخه موبایل

جهت برداشت از طریق ووچر مانی در ابتدا وارد حساب کاربری خود در ‌وب‌سایت بت فوروارد شوید و از بخش بالای صفحه گزینه «آدمک» را لمس نمایید.

اصلاح اطلاعات حساب بت فوروارد

سپس وارد قسمت مدیریت موجودی شده و «برداشت» را انتخاب کنید.

تسویه حساب در بت فوروارد
در این بخش گزینه «ووچر مانی» را انتخاب نمایید.

تسویه حساب ووچر مانی در بت فوروارد

صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:

تسویه حساب ووچر مانی در بت فوروارد

در انتهای صفحه مبلغ مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد کرده  و «برداشت کنید» را لمس نمایید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

تسویه حساب ووچر مانی در بت فوروارد

آموزش ویدیویی تسویه حساب از طریق ووچرمانی

برداشت از طریق ووچر مانی در نسخه کامپیوتر

جهت برداشت از طریق ووچر مانی پس از ورود به وب‌سایت بت فوروارد از نوار منو بر روی «موجودی حساب» خود کلیک کرده و «تسویه حساب» را انتخاب کنید.

تسویه حساب در بت فوروارد

بر روی لوگوی «VOUCHERMONEY» کلیک کنید.

تسویه حساب ووچر مانی در بت فوروارد
در این بخش مبلغ برداشت مورد نظر خود را در کادر «مقدار تسویه حساب» وارد نمایید و «تسویه حساب» را انتخاب کنید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

  • در انتها کد ووچرمانی دلاری به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد و به سادگی می‌توانید آن را در صرافی مورد نظر خود به ریال تبدیل کنید.
  • دقت نمایید برای استفاده از این روش جهت برداشت، باید حساب خود را تنها از طریق روش «ووچر مانی» شارژ کرده باشید.
  • همچنین توجه داشته باشید در صورتی که درخواست تسویه حساب شما در بازه زمانی ۱۰ صبح الی ۱ بامداد ثبت شود کد ووچر مانی ظرف یک ساعت به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال می‌گردد،‌ همچنین در صورت تسویه حساب خارج از این ساعات درخواست شما در ساعت ۱۰ الی ۱۱ بررسی و انجام خواهد شد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

در این مقاله می خوانید