جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

احراز هویت حساب کاربری

برای ثبت نام، شارژ و برداشت جایزه در سایت بت فوروارد احراز هویت مورد نیاز نمی‌باشد، به استثنای مواردی که تیم مربوطه نیاز بدانند که کاربری باید حساب کاربری خود را تایید نماید. جهت ارسال مدارک برای تایید حساب کاربری خود لطفا مراحل زیر را دنبال نمایید:


احراز هویت از طریق نسخه موبایل:

جهت ارسال مدارک برای احراز هویت از طریق تلفن همراه در سایت بت فوروارد ابتدا وارد حساب کاربری شده و از سمت راست گزینه آدمک یا موجودی خود را لمس کنید.

در صفحه باز شده «پروفایل من» را لمس کرده و گزینه «تایید حساب کاربری» را انتخاب کنید.


در اینجا از پایین صفحه نوع مدرک شناسایی که می‌خواهید ارسال کنید را انتخاب کنید و کادر دوم را لمس کرده تا مدرک خود را از داخل تلفن همراه خود آپلود کنید.

پس از آپلود مدرک کلید «تایید» را لمس کرده تا مدرک شما ارسال گردد.

توجه داشته باشید که فایل ارسالی باید با فرمت JPG، GIF، PNG یا PDF  باشد و حجم آن بیش از ۱۰ مگابایت نباشد.
پس از دریافت مدارک و بررسی اطلاعات شما توسط واحد مربوطه، در صورتیکه تمام اطلاعات مورد تایید باشد، حساب کاربری شما تایید می گردد.

⏩آموزش تصویری احراز هویت ویژه نسخه موبایل

 

احراز هویت از طریق نسخه کامپیوتر:

برای ارسال مدارک جهت احراز هویت با استفاده از کامپیوتر پس از ورود به حساب کاربری بر روی گزینه آدمک کلیک کرده وارد قسمت «پروفایل من» شوید.

 

در صفحه باز شده بر روی گزینه سوم یعنی «تایید حساب کاربری» کلیک کنید.


در سمت راست صفحه می‌توانید نوع مدرک شناسایی خود را جهت ارسال انتخاب کنید. با کلیک بر روی کادر کناری یا گزینه «انتخاب فایل»، مدرک مورد نظر خود را آپلود نموده و در آخر بر روی گزینه سبز رنگ «تایید» کلیک کنید تا فایل شما ارسال گردد.

توجه داشته باشید که فایل ارسالی باید با فرمت JPG، GIF، PNGیا PDF  باشد و حجم آن بیش از ۱۰ مگابایت نباشد. پس از ارسال مدرک اطلاعات شما توسط واحد مربوطه بررسی می‌گردد و اگر همه موارد صحیح باشند حساب کاربری شما تایید می‌گردد.

⏩آموزش تصویری احراز هویت ویژه نسخه کامپیوتر (دسکتاپ)