جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش برداشت از طریق پرفکت مانی (Perfect Money)

یکی از ساده‌ترین راه‌های تسویه حساب در وب‌سایت بت فوروارد برداشت از طریق پرفکت‌مانی (Perfect Money) است، در این روش شما می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن و با دریافت کد ووچر دلاری موجودی حساب خود را برداشت کنید. شما می‌توانید کد ووچر دریافتی را در صرافی‌های معتبر نقد کنید و یا مبلغ آن را به حساب کاربری شخصی خود در وب‌سایت پرفکت‌مانی اضافه کنید.

برداشت از طریق پرفکت مانی در نسخه موبایل

جهت برداشت از طریق ووچر پرفکت مانی در ابتدا وارد حساب کاربری خود در ‌وب‌سایت بت فوروارد شوید و از بخش بالای صفحه گزینه «آدمک» را لمس نمایید.

سپس وارد قسمت مدیریت موجودی شده و «برداشت» را انتخاب کنید.

در این بخش گزینه «ووچر پرفکت مانی» را انتخاب نمایید.

در انتهای صفحه مبلغ مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد کرده و «برداشت کنید» را لمس نمایید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

⏩آموزش ویدیویی تسویه حساب از طریق پرفکت مانی

برداشت از طریق پرفکت مانی در نسخه کامپیوتر

جهت برداشت از طریق پرفکت مانی پس از ورود به وب‌سایت بت فوروارد از نوار منو بر روی «موجودی حساب» خود کلیک کرده و «برداشت» را انتخاب کنید.

لوگوی «Perfect Money» را انتخاب نمایید.


در این بخش مبلغ برداشت مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد نمایید و «برداشت کنید» را انتخاب کنید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

  • در انتها کد ووچردلاری پرفکت مانی به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد و به سادگی می‌توانید آن را در صرافی‌های مورد نظر خود به ریال تبدیل کنید.
  • دقت نمایید برای استفاده از این روش جهت برداشت، باید حساب خود را تنها از طریق روش «پرفکت مانی» شارژ کرده باشید.
  • همچنین توجه داشته باشید در فاصله زمانی ۹ صبح الی ۱۲ بامداد تأیید تسویه‌ها یک ساعته خواهد بود. در صورت ثبت درخواست تسویه خارج از این ساعات، درخواست تسویه شما در ساعت ۹ الی ۱۰ صبح بررسی می‌گردد.