آموزش برداشت از طریق پرفکت مانی (Perfect Money)

یکی از ساده‌ترین راه‌های تسویه حساب در وب‌سایت بت فوروارد برداشت از طریق پرفکت‌مانی (Perfect Money) است، در این روش شما می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن و با دریافت کد ووچر دلاری موجودی حساب خود را برداشت کنید. شما می‌توانید کد ووچر دریافتی را در صرافی‌های معتبر نقد کنید و یا مبلغ آن را به حساب کاربری شخصی خود در وب‌سایت پرفکت‌مانی اضافه کنید.

برداشت از طریق پرفکت مانی در نسخه موبایل

جهت برداشت از طریق ووچر پرفکت مانی در ابتدا وارد حساب کاربری خود در ‌وب‌سایت بت فوروارد شوید و از بخش بالای صفحه گزینه «آدمک» را لمس نمایید.

شناسه کاربری حساب بت فوروارد

سپس وارد قسمت مدیریت موجودی شده و «برداشت» را انتخاب کنید.

تسویه حساب در بت فوروارد

در این بخش گزینه «ووچر پرفکت مانی» را انتخاب نمایید.

تسویه حساب پرفکت مانی در بت فوروارد

در انتهای صفحه مبلغ مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد کرده و «برداشت کنید» را لمس نمایید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

پرفکت مانی بت فوروارد

آموزش ویدیویی تسویه حساب از طریق پرفکت مانی

برداشت از طریق پرفکت مانی در نسخه کامپیوتر

جهت برداشت از طریق پرفکت مانی پس از ورود به وب‌سایت بت فوروارد از نوار منو بر روی «موجودی حساب» خود کلیک کرده و «تسویه حساب» را انتخاب کنید.

تسویه حساب در بت فوروارد

لوگوی «Perfect Money» را انتخاب نمایید.

تسویه حساب پرفکت مانی در بت فوروارد
در این بخش مبلغ برداشت مورد نظر خود را در کادر «مقدار تسویه حساب» وارد نمایید و «تسویه حساب» را انتخاب کنید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

  • در انتها کد ووچردلاری پرفکت مانی به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد و به سادگی می‌توانید آن را در صرافی‌های مورد نظر خود به ریال تبدیل کنید.
  • دقت نمایید برای استفاده از این روش جهت برداشت، باید حساب خود را تنها از طریق روش «پرفکت مانی» شارژ کرده باشید.
  • همچنین توجه داشته باشید در صورتی که درخواست تسویه حساب شما در بازه زمانی ۱۰ صبح الی ۱ بامداد ثبت شود کد ووچر پرفکت مانی ظرف یک ساعت به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال می‌گردد،‌ همچنین در صورت تسویه حساب خارج از این ساعات درخواست شما در ساعت ۱۰ الی ۱۱ بررسی و انجام خواهد شد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

در این مقاله می خوانید