ثبت‌نام در وب‌سایت بت فوروارد

جهت ثبت نام در وب‌سایت بت فوروارد، لطفا متناسب با دستگاه مورد نظر مراحل را دنبال کنید.

ثبت نام از طریق نسخه موبایل بت فوروارد

برای عضویت ابتدا وارد وب‌سایت بت‌ فوروارد شوید و از نوار بالای سایت گزینه‌ سبز رنگ «ثبت نام» را انتخاب کنید.

ثبت نام ۱

فرم ثبت نام

در فرم ثبت ‌نام اطلاعات درخواست شده را با دقت و بر اساس مدارک شناسایی و محل سکونت خود وارد نمایید، سپس در کادر «ایمیل»، آدرس ایمیل خود که به آن دسترسی دارید را وارد کنید و بعد از آن در کادرهای «رمز عبور» و «تایید رمز عبور»، رمز عبور مورد نظر خود را وارد نمایید. لطفا توجه داشته باشید که ​​رمز عبور شما باید حدأقل دارای ۸ کاراکتر باشد، همچنین باید شامل حروف انگلیسی بزرگ و کوچک، حدأقل یک عدد و فاقد فاصله باشد.

ثبت نام ۲

در کادر «واحد پولی» در صورتی که مایل هستید حساب‌کاربری خود را با استفاده از روش‌های ریالی شارژ کنید گزینه «IRR» و اگر مایل هستید از روش‌های دلاری استفاده کنید گزینه «دلار» را انتخاب کنید، در انتها پس از مطالعه قوانین تیک گزینه‌ «سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط و ضوابط عمومی» را بزنید و جهت تکمیل ثبت نام خود گزینه «ثبت‌نام» را انتخاب کنید.

آموزش ویدیویی نسخه موبایل

ثبت نام از طریق نسخه کامپیوتر بت فوروارد

برای ثبت نام از طریق نسخه کامپیوتر ابتدا وارد وب‌سایت بت‌ فوروارد شوید و از نوار بالای سایت بر روی‌ گزینه سبز رنگ «ثبت‌نام» کلیک کنید.

ثبت نام ۳

فرم ثبت نام

در فرم ثبت‌نام ابتدا در کادر «آدرس ایمیل»، ایمیل خود که به آن دسترسی دارید را وارد کنید و سپس در کادر «رمز عبور» و «تایید رمز عبور»، رمز عبور مورد نظر خود را با دقت وارد نمایید، لطفا توجه داشته باشید که ​​رمز عبور شما باید حدأقل دارای ۸ کاراکتر باشد، همچنین باید شامل حروف انگلیسی بزرگ و کوچک، حدأقل یک عدد و فاقد فاصله باشد. در صورتی که اطلاعات را به‌درستی وارد کنید دکمه‌ «ادامه»، سبز رنگ خواهد شد و با کلیک بر روی آن می‌توانید روند ثبت ‌نام را ادامه دهید.

ثبت نام ۴

در فرم جدید اطلاعات درخواست شده را با دقت و بر اساس مدارک شناسایی و محل سکونت خود وارد نمایید، در کادر «واحد پول» در صورتی که مایل هستید حساب‌کاربری خود را با استفاده از روش‌های ریالی شارژ کنید گزینه «IRR» و اگر مایل هستید از روش‌های دلاری استفاده کنید گزینه «USD» را انتخاب کنید.

ثبت نام ۵

در انتها پس از مطالعه شرایط و قوانین تیک گزینه‌ «قوانین و مقررات» را زده، و جهت تکمیل ثبت نام خود دکمه‌ «ثبت‌نام» را انتخاب کنید. در این مرحله شما پیام «ثبت ‌نام انجام شد» را دریافت خواهید کرد و پس از آن می‌توانید فعالیت خود را در وب‌سایت بت‌ فوروارد آغاز نمایید.

آموزش ویدیویی نسخه دسکتاپ

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

در این مقاله می خوانید