جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ثبت‌نام در وب سایت بت فوروارد

جهت ثبت نام در وب‌سایت بت فوروارد، لطفا متناسب با دستگاه مورد نظر مراحل را دنبال کنید.

آموزش ثبت نام بت فوروارد (نسخه موبایل)

برای عضویت ابتدا وارد وب‌سایت بت‌ فوروارد شوید و از نوار بالای سایت گزینه‌ سبز رنگ «ثبت نام» را انتخاب کنید.

فرم ثبت نام

در فرم ثبت نام ابتدا در کادر«ایمیل»، آدرس ایمیل خود که به آن دسترسی دارید را وارد کنید و بعد از آن در کادرهای «رمز عبور» و «تایید رمز عبور»، رمز عبور مورد نظر خود را وارد نمایید. لطفا توجه داشته باشید که ​​رمز عبور شما باید حدأقل دارای ۸ کاراکتر باشد، همچنین باید شامل حروف انگلیسی بزرگ و کوچک، حدأقل یک عدد و فاقد فاصله باشد. سپس گزینه «بعدی» را انتخاب کنید تا وارد صفحه بعدی شوید.

در مرحله دوم ثبت نام خود لطفا در کادرهای مربوطه مشخصات خود را بر اساس مدرک شناسایی خود کامل کنید. در کادر «واحد پولی» در صورتی که مایل هستید حساب‌کاربری خود را با استفاده از روش‌های ریالی شارژ کنید گزینه «IRR» و اگر مایل هستید از روش‌های دلاری استفاده کنید گزینه «دلار» را انتخاب کنید، در انتها پس از مطالعه قوانین تیک گزینه‌ «سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط و ضوابط عمومی» را بزنید و جهت تکمیل ثبت نام خود گزینه «ثبت‌نام» را انتخاب کنید.


اگر همه موارد درست باشد پس از اتمام این مرحله پیام تبریک ثبت نام را دریافت خواهید کرد.

⏩آموزش ویدیویی نسخه موبایل

آموزش ثبت نام بت فوروارد (نسخه کامپیوتر)

برای ثبت نام از طریق نسخه کامپیوتر ابتدا وارد وب‌سایت بت‌ فوروارد شوید و از نوار بالای سایت بر روی‌ گزینه سبز رنگ «ثبت‌نام» کلیک کنید.

فرم ثبت نام

در فرم ثبت‌نام ابتدا در کادر «آدرس ایمیل»، ایمیل خود که به آن دسترسی دارید را وارد کنید و سپس در کادر «رمز عبور» و «تایید رمز عبور»، رمز عبور مورد نظر خود را با دقت وارد نمایید، لطفا توجه داشته باشید که ​​رمز عبور شما باید حدأقل دارای ۸ کاراکتر باشد، همچنین باید شامل حروف انگلیسی بزرگ و کوچک، حدأقل یک عدد و فاقد فاصله باشد. پس از وارد کردن اطلاعات دکمه‌ «بعدی» را انتخاب کنید تا به مرحله دوم ثبت نام بروید.

در صفحه باز شده اطلاعات درخواست شده را با دقت و بر اساس مدارک شناسایی و محل سکونت خود وارد نمایید، در کادر «واحد پول» در صورتی که مایل هستید حساب ریالی داشته باشید گزینه IRR و در صورتی که مایل هستین حساب دلاری داشته باشید گزینه ی USD (دلار) را انتخاب کنید (به یاد داشته باشید که با انتخاب گزینه IRR همچنان امکان شارژ حساب از طریق رمز‌ارزها، ووچرمانی، پرفکت مانی و دیگر روش‌های دلاری را داشته و محدودیتی نخواهد بود)
در انتها پس از مطالعه شرایط و قوانین تیک گزینه‌ «سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط و ضوابط عمومی» را زده، و جهت تکمیل ثبت نام خود دکمه‌ «ثبت‌نام» را انتخاب کنید. در این مرحله شما پیام «ثبت ‌نام انجام شد» را دریافت خواهید کرد و پس از آن می‌توانید فعالیت خود را در وب‌سایت بت‌ فوروارد آغاز نمایید.

⏩آموزش ویدیویی نسخه دسکتاپ