راهنمای برگه پیش‌بینی

جهت آشنایی با برگه پیش‌بینی در وب‌سایت بت فوروارد می‌توانید متناسب با دستگاه مورد نظر خود از این محتوا استفاده کنید.

راهنمای برگه پیش‌بینی در نسخه موبایل

برای ثبت پیش‌بینی‌های خود در نسخه موبایل کافیست مارکت مورد نظر خود را از قسمت پیش بازی یا زنده انتخاب کرده تا پیش‌بینی شما به طور خودکار به برگه پیش‌بینی منتقل شود.

برگه پیش‌بینی نسخه موبایل بت فوروارد
زمانی که تنها یک پیش‌بینی انتخاب کرده‌اید در برگه، پیش‌بینی شما بصورت تکی نمایش داده می‌شود و می‌توانید با وارد کردن مبلغ در کادر ‌«مبلغ پیش‌بینی را وارد کنید»‌ و با لمس گزینه «همین حالا پیش‌بینی کنید» پیش‌بینی خود را ثبت نمایید.

برگه پیش‌بینی نسخه موبایل بت فوروارد

زمانی که دو انتخاب در برگه پیش‌بینی خود داشته باشید به صورت خودکار گزینه میکس نمایش داده می‌شود. به طور کلی اگر بیش‌تر از دو انتخاب در برگه پیش‌بینی شما وجود داشته باشد گزینه میکس را مشاهده خواهید کرد.

برگه پیش‌بینی نسخه موبایل بت فوروارد

همواره می‌توانید با استفاده از فلش مشخص شده در بخش بالای انتخاب‌های خود، نوع پیش‌بینی را تعیین کنید.

برگه پیش‌بینی نسخه موبایل بت فوروارد

در بالای برگه پیش‌بینی نماد چرخ دنده دیده می‌شود. این قسمت برای مشخص کردن تغییرات ضرایب انتخاب‌های شما می‌باشد.
با انتخاب گزینه «پذیرش هر ضریبی» زمانی که ضرایب تغییر کنند، پیش‌بینی شما با ضریب جدید ثبت خواهد شد ولی در صورت عدم انتخاب این گزینه در صورتی که ضریب تغییر کند، امکان ثبت پیش‌بینی وجود نخواهد داشت و در این صورت شما حتما باید ضریب جدید را تایید کنید تا بعد از آن امکان ثبت پیش‌بینی وجود داشته باشد.

برگه پیش‌بینی نسخه موبایل بت فوروارد

در پایان با لمس گزینه «همین حالا پیش‌بینی کنید»‌ پیش‌بینی شما ثبت خواهد شد.

برگه پیش‌بینی نسخه موبایل بت فوروارد

در کنار کادر برگه پیش‌بینی گزینه رزرو را مشاهده خواهید کرد. این قسمت به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید یک یا چند پیش‌بینی مورد نظر را انتخاب و رزرو کرده و در زمان دیگری پیش از شروع مسابقه آن را به ثبت برسانید. برای این کار کافیست روی مارکت مورد نظر کلیک کنید تا به پنل پیش‌بینی منتقل شود، سپس وارد قسمت رزرو شده و گزینه «دریافت شناسه رزرو پیش‌بینی» را کلیک کرده تا شناسه رزرو پیش‌بینی شما نمایش داده شود.

برگه پیش‌بینی نسخه موبایل بت فوروارد

با کلیک کردن روی دو مربع کنار شناسه رزرو می‌توانید آن را کپی کرده و با استفاده از این شناسه، پیش‌بینی مورد نظر خود را پیدا کنید.

برگه پیش‌بینی نسخه موبایل بت فوروارد

کادر جستجو در بالای برگه پیش‌بینی قرار گرفته است پس از وارد کردن شناسه و یافتن پیش‌بینی رزرو شده مبلغ پیش‌بینی مورد نظر را وارد کرده و وارد قسمت برگه پیش‌بینی شوید و آن را ثبت نمایید. بدین ترتیب پیش‌بینی رزرو شده شما ثبت خواهد شد.

راهنمای برگه پیش‌بینی در نسخه کامپیوتر

برگه پیش‌بینی در نسخه کامپیوتر به شکل زیر می‌باشد که به ترتیب به توضیح مشخصات آن می‌پردازیم:

برگه پیش‌بینی نسخه کامپیوتر بت فوروارد

۱ – پس از انتخاب پیش‌بینی مورد نظر از قسمت پیش بازی یا زنده پیش‌بینی مورد نظر شما به برگه پیش‌بینی که در همان صفحه پیش‌بازی و زنده قرار گرفته منتقل می‌شود.
۲- زمانی که تنها یک پیش‌بینی انتخاب کرده‌اید در برگه، پیش‌بینی شما بصورت تکی نمایش داده می‌شود. زمانی که دو انتخاب به برگه پیش‌بینی اضافه کرده باشید بصورت خودکار گزینه میکس نمایش داده می‌شود. اگر بیش‌تر از دو انتخاب به برگه پیش‌بینی اضافه کنید همچنان گزینه میکس نمایش داده می‌شود اما شما می‌توانید با استفاده از آیکن مشخص شده در بالای انتخاب‌ها، نوع پیش‌بینی را تعیین کنید.

برگه پیش‌بینی نسخه کامپیوتر بت فوروارد
۳- در شرط میکس ضریب نهایی انتخاب‌ها در این قسمت نمایش داده می‌شود.
۴- در این قسمت مبلغ پیش‌بینی را باید وارد نمایید.
۵ – با استفاده از گزینه حداکثر، بیش‌ترین مقدار تعریف شده برای پیش‌بینی مورد نظر را می‌توان مشاهده کرد.
۶- مبالغ نوشته شده جهت سهولت در وارد کردن مبلغ پیش‌بینی می‌باشند و می توانید با انتخاب هر کدام از مبالغ در کادر سبز رنگ مبلغ پیش‌بینی را وارد کنید. در کنار کادر‌های سبز رنگ مبالغ، گزینه ویرایش وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید مبالغ پیش فرض را به مبلغ دلخواه تغییر دهید.
۷- گزینه «ثبت پیش‌بینی»‌ برای تایید نهایی پیش‌بینی می‌باشد که با کلیک کردن آن پیش‌بینی شما به قسمت پیش‌بینی‌های باز منتقل خواهد شد.
۸- درصورتیکه می‌خواهید کل انتخاب‌های برگه پیش‌بینی خود را حذف نمایید کافی است این گزینه را کلیک کنید.
۹- این گزینه که با آیکنID  مشخص شده به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید یک یا چند پیش‌بینی مورد نظر را انتخاب و رزرو کرده و در زمان دیگری پیش از شروع مسابقه آن را به ثبت برسانید. برای این کار کافیست روی مارکت مورد نظر کلیک کنید تا به پنل پیش‌بینی منتقل شود، سپس وارد قسمت ID‌ شده و در آنجا گزینه «دریافت شناسه رزرو پیش‌بینی» را کلیک کنید با انتخاب این گزینه شناسه رزرو شما زیر پیش‌بینی نمایش داده خواهد شد این شناسه را کپی کرده یا یادداشت کنید که هر زمان دیگری که برگشتید و خواستید آن پیش‌بینی را ثبت کنید در قسمت بازیابی شناسه رزرو آن را وارد کرده و پیش‌بینی را پیدا کنید. با وارد کردن شناسه رزرو پیش‌بینی شما نمایش داده خواهد شد.

برگه پیش‌بینی نسخه کامپیوتر بت فوروارد
لطفا دقت داشته باشید برای ثبت پیش‌بینی بایستی وارد قسمت پیش‌بینی شوید.

برگه پیش‌بینی نسخه کامپیوتر بت فوروارد

۱۰- در این قسمت پیش‌بینی‌های باز اخیر شما قابل مشاهده هستند.
۱۱- سوپرپیش‌بینی پیشنهادی است که امکان افزایش حداکثر حد پیش‌بینی را برای رویدادهای ورزشی انتخاب شده فراهم می کند.
۱۲- با استفاده از قابلیت پیشنهاد ضریب، می‌توانید به‌جای ضریب فعلی، پیش‌بینی را با ضریب دلخواه و پیشنهادی خود ثبت کنید. این قابلیت بر روی برخی از رویداد‌های ورزشی قابل استفاده است.
۱۳- با استفاده از آیکن ماشین حساب می‌توانید پیش‌بینی سیستمی خود را محاسبه نمایید.
۱۴ – در بالای برگه پیش‌بینی نماد چرخ دنده دیده می‌شود. این قسمت برای مشخص کردن تغییرات ضرایب انتخاب‌های شما می‌باشد.
با انتخاب گزینه «پذیرش هر ضریبی» زمانی که ضرایب تغییر کنند، پیش‌بینی شما با ضریب جدید ثبت خواهد شد ولی در صورت انتخاب نکردن این گزینه در صورتی که ضریب بالا و پایین شود، امکان ثبت پیش‌بینی وجود نخواهد داشت و شما حتما باید ضریب جدید را تایید کنید تا بعد از آن امکان ثبت پیش‌بینی وجود داشته باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

در این مقاله می خوانید