آموزش شارژ از طریق پرفکت مانی (Perfect Money)

یکی از کاربردی‌ترین روش‌های شارژ حساب کاربری در وب‌سایت بت فوروارد شارژ از طریق پرفکت‌مانی است، در این روش شما می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن و با استفاده از کد ووچر پرفکت‌مانی به صورت آنی موجودی حساب خود را افزایش دهید.

شارژ حساب از طریق پرفکت مانی در نسخه موبایل بت فوروارد

برای شارژ حساب کاربری از طریق ووچر پرفکت مانی پس از تهیه ووچر پرفکت مانی از صرافی‌های معتبر،‌ وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت بت فوروارد شوید و از نوار بالای صفحه آیکن آدمک یا موجودی را انتخاب کنید.

سپس وارد قسمت مدیریت موجودی شده، گزینه «واریز» را انتخاب کنید.

در این قسمت گزینه «ووچر پرفکت مانی» را انتخاب کنید.

در صفحه جاری شماره ووچر ۱۰ رقمی و کد فعال‌سازی ۱۶ رقمی را در کادرهای مربوطه که در تصویر نشان داده شده است وارد نمایید  و سپس «واریز کنید» را لمس نمایید تا حساب شما بلافاصله شارژ گردد.

⏩آموزش ویدیویی شارژ حساب از طریق پرفکت مانی

شارژ حساب از طریق پرفکت مانی در نسخه کامپیوتر بت فوروارد

پس از خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی‌های معتبر، وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت بت فوروارد شده و روی گزینه «واریز» کلیک کنید. در صفحه جاری لوگوی «Perfect Money» را انتخاب کنید.

 در این قسمت، شماره ووچر ۱۰ رقمی و کد فعال سازی ۱۶ رقمی که خریداری کردید را در کادرهای مربوطه وارد نمایید و روی گزینه «واریز کنید» کلیک کنید تا حساب شما بلافاصله شارژ گردد.

لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ابهام در هر کدام از مراحل شارژ حساب کاربری به پشتیبان ۲۴ ساعته وب‌سایت مراجعه نمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

چنانچه راه حل مشکل خود را به طور کامل پیدا نکردید مشکل را بیان کنید