آموزش شارژ از طریق پرفکت مانی (Perfect Money)

یکی از کاربردی‌ترین روش‌های شارژ حساب کاربری در وب‌سایت بت فوروارد شارژ از طریق پرفکت‌مانی است، در این روش شما می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن و با استفاده از کد ووچر پرفکت‌مانی به صورت آنی موجودی حساب خود را افزایش دهید.

شارژ حساب از طریق پرفکت مانی در نسخه موبایل بت فوروارد

برای شارژ حساب کاربری از طریق ووچر پرفکت مانی پس از تهیه ووچر پرفکت مانی از صرافی‌های معتبر،‌ وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت بت فوروارد شوید و از نوار بالای صفحه آیکن «آدمک» را انتخاب کنید.

شارژ حساب بت فوروارد

سپس وارد قسمت مدیریت موجودی شده، گزینه «واریز» را انتخاب کنید.

شارژ حساب نسخه موبایل بت فوروارد

در این قسمت گزینه «ووچر پرفکت مانی» را انتخاب کنید.

شارژ حساب بت فوروارد

در صفحه جاری کد ووچر ۱۰ رقمی و کد فعال‌سازی ۱۶ رقمی را در کادرهای مربوطه که در تصویر نشان داده شده است وارد نمایید  و سپس «واریز کنید» را لمس نمایید تا حساب شما بلافاصله شارژ گردد.

شارژ پرفکت مانی بت فوروارد

آموزش ویدیویی شارژ حساب از طریق پرفکت مانی

شارژ حساب از طریق پرفکت مانی در نسخه موبایل بت فوروارد

پس از خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی‌های معتبر وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت بت فوروارد شده و روی گزینه موجودی حساب کلیک کرده «شارژ حساب» را انتخاب نمایید.

شارژ حساب بت فوروارد

در صفحه جاری لوگوی «Perfect Money» را انتخاب کنید. در این قسمت، شماره ووچر ۱۰ رقمی و کد فعال سازی ۱۶ رقمی که خریداری کردید را در کادرهای مربوطه وارد نمایید و روی گزینه «شارژ حساب» کلیک کنید تا حساب شما بلافاصله شارژ گردد.

شارژ پرفکت مانی بت فوروارد

لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ابهام در هر کدام از مراحل شارژ حساب کاربری به پشتیبان ۲۴ ساعته وب‌سایت مراجعه نمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

در این مقاله می خوانید