آموزش شارژ از طریق ووچرمانی (Vouchermoney)

یکی از روش‌‌های شارژ حساب کاربری در وب‌سایت بت فوروارد، شارژ از طریق ووچرمانی (Vocuhermoney) می‌باشد، در این روش شما می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن و با استفاده از کد ووچرمانی دلاری به صورت آنی موجودی حساب خود را افزایش دهید.

شارژ حساب از طریق ووچرمانی در نسخه موبایل بت فوروارد

برای شارژ از طریق ووچرمانی در ابتدا باید از سایت‌های معتبر فروشنده ووچرمانی دلاری، کد ووچر خود را تهیه نمایید. پس از این کار وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت بت‌فوروارد شده و از نوار بالای صفحه آیکن آدمک یا موجودی حساب خود را نتخاب  کنید.

جهت مراجعه به بخش واریز می‌توانید از طریق دو گزینه «واریز» و یا «مدیریت موجودی» اقدام نمایید.

از صفحه جاری گزینه «ووچرمانی دلاری» را انتخاب کنید.

در پایین صفحه، کد ۱۶ رقمی خریداری شده را در کادر «کد ووچر» وارد نمایید و گزینه «واریز کنید» را لمس کنید تا حساب شما بلافاصله شارژ شود.

آموزش ویدیویی شارژ حساب از طریق روش ووچرمانی

شارژ حساب از طریق ووچرمانی در نسخه کامپیوتر بت فوروارد

جهت شارژ حساب کاربری از طریق ووچر مانی دلاری در نسخه کامپیوتر ابتدا وارد حساب خود در وب‌سایت بت فوروارد شده و روی گزینه واریز کلیک کنید.

در صفحه جاری گزینه ووچرمانی دلاری را انتخاب کنید. در این قسمت، کد ۱۶ رقمی خریداری شده را در کادر «کد ووچر» وارد نمایید و روی گزینه «واریز کنید» کلیک کنید تا حساب شما شارژ شود.

 
لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ابهام در هر کدام از مراحل شارژ حساب کاربری به پشتیبان ۲۴ ساعته وب‌سایت مراجعه نمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

در این مقاله می خوانید