آموزش شارژ از طریق ووچرمانی (Vouchermoney)

یکی از روش‌‌های شارژ حساب کاربری در وب‌سایت بت فوروارد، شارژ از طریق ووچرمانی (Vocuhermoney) می‌باشد، در این روش شما می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن و با استفاده از کد ووچرمانی دلاری به صورت آنی موجودی حساب خود را افزایش دهید.

شارژ حساب از طریق ووچرمانی در نسخه موبایل بت فوروارد

برای شارژ از طریق ووچرمانی در ابتدا باید از سایت‌های معتبر فروشنده ووچرمانی دلاری، کد ووچر خود را تهیه نمایید. پس از این کار وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت بت‌فوروارد شده و از نوار بالای صفحه آیکن «آدمک» را انتخاب  کنید.

شناسه کاربری حساب بت فوروارد

جهت مراجعه به بخش واریز می‌توانید از طریق دو گزینه «واریز» و یا «مدیریت موجودی» اقدام نمایید.

شارژ حساب نسخه موبایل بت فوروارد

از صفحه جاری گزینه «ووچرمانی دلاری» را انتخاب کنید.

واریز VoucherMoney

در پایین صفحه، کد ۱۶ رقمی خریداری شده را در کادر «کد ووچر» وارد نمایید و گزینه «واریز کنید» را لمس کنید تا حساب شما بلافاصله شارژ شود.

واریز VoucherMoney

شارژ حساب از طریق ووچرمانی در نسخه کامپیوتر بت فوروارد

جهت شارژ حساب کاربری از طریق ووچر مانی دلاری در نسخه کامپیوتر ابتدا وارد حساب خود در وب‌سایت بت فوروارد شده و روی گزینه موجودی حساب خود کلیک کنید و شارژ حساب را انتخاب نمایید.

شارژ حساب بت فوروارد

در صفحه جاری گزینه ووچرمانی دلاری را انتخاب کنید. در این قسمت، کد ۱۶ رقمی خریداری شده را در کادر «کد ووچر» وارد نمایید و روی گزینه «شارژ حساب» کلیک کنید تا حساب شما شارژ شود.


لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ابهام در هر کدام از مراحل شارژ حساب کاربری به پشتیبان ۲۴ ساعته وب‌سایت مراجعه نمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

در این مقاله می خوانید