قابلیت کش اوت یا فروش پیش‌بینی

کش اوت قابلیتی است که به شما این امکان را می‌دهد تا پیش‌بینی خود را پیش از تمام شدن بازی بفروشید. برای مثال شـما پیش‌بینی می‌کنید و بـه هر دلیلی پشیمان می‌شوید و یا در طی بازی می‌بینید که شانس برد شما کم می‌شود و با توجه به جریان بازی احتمال می دهید که روال بازی به زیان شما تغییر کند. در این حالت می‌توانید پیش‌بینی خود را به مبلغی که سایت در آن لحظه ارائه می‌دهد به فروش برسانید.
شما این امکان را دارید تا از انواع کش اوت‌های ارائه شده در سایت (کش اوت کامل،‌ جزئی و اتوماتیک) بهره ببرید.
در صورتیکه کش اوت کامل را انجام دهید یعنی پیش‌بینی خود را می‌فروشید و تغییر نتیجه بازی در مبلغی که شما دریافت می کنید تاثیری نخواهد داشت.
در کش اوت جزئی می‌توانید پیش‌بینی خود را حفظ کنید و فقط بخشی از مبلغ پیش‌بینی را بفروشید، مبلغ فروخته شده بلافاصله به موجودی شما اضافه خواهد شد.
در کش اوت اتوماتیک می‌توانید حد سود خود را مشخص کنید تا به صورت سیستمی زمانی که مبلغ به این حد رسید پیش‌بینی شما به فروش برسد. برای مثال شما ۱۵۰ هزار تومان پیش‌بینی می‌کنید و در همان ابتدا مشخص می‌کنید که اگر این مبلغ به ۲۱۰ هزار تومان رسید اقدام به فروش پیش‌بینی کنید. این موضوع هنگامی که در حال بازی هستید مورد بررسی قرار می گیرد و زمانی که کش اوت شما به این مبلغ برسد سایت اقدام به فروش پیش‌بینی شما می کند.

نکته: آیتم‌هایی که گزینه کش اوت برای آنها ارائه شده است با علامت دلار سبز مشخص شده‌اند، همانند تصویر زیر:

کش اوت یا فروش پیش بینی

نحوه استفاده از قابلیت کش اوت ‌در نسخه موبایل

جهت کش اوت پیش‌بینی خود ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت بت فوروارد شده و روی آیکن آدمک کلیک کنید در صفحه باز شده وارد قسمت “تاریخچه پیش‌بینی” و سپس “پیش‌بینی‌های باز”‌شوید در اینجا پیش‌بینی مورد نظر خود را که می‌خواهید کش اوت کنید را پیدا کنید گزینه کش اوت به صورت کادر سبز رنگ همانند تصویر در زیر پیش‌بینی باز شما مشخص شده است:

کش اوت یا فروش پیش بینی

با لمس گزینه کش اوت پنجره‌ای باز می‌شود که می‌توانید انتخاب کنید که کش اوت را بصورت کامل می‌خواهید انجام دهید یا تنها بخشی از پیش‌بینی خود را می‌خواهید بفروشید. با انتخاب گزینه کامل پیش‌بینی شما با مبلغ نمایش داده شده به فروش می‌رسد.

کش اوت یا فروش پیش بینی

در صورتیکه که می‌خواهید از گزینه کش اوت جزئی استفاده کنید پس از انتخاب این حالت مبلغ کش اوت خود را در کادر مبلغ وارد کنید و گزینه کش اوت را لمس کنید.

کش اوت یا فروش پیش بینی

در کادر “به صورت اتوماتیک تغییرات قیمت را قبول کن”، با انتخاب “پذیرش هرگونه تغییر” پیش‌بینی با مبلغ پیشنهادی فروخته خواهد شد ولی در صورت استفاده نکردن از این گزینه، در صورتی که مبلغ پیشنهادی تغییر کند، امکان فروش آن تا زمان تایید دوباره وجود نخوهد داشت.

کش اوت یا فروش پیش بینی

در صورتی که مراحل به درستی انجام شود پیام «کش اوت موفقیت آمیز بود» نمایش داده خواهد شد.

کش اوت یا فروش پیش بینی

برای استفاده از قابلیت فروش اتوماتیک پیش‌بینی کافیست در پنجره کش اوت گزینه “اتوماتیک” را انتخاب کرده و مبلغ مورد نظر خود را جهت کش اوت کامل یا جزئی وارد کنید و کادر “ایجاد قانون” را لمس نمایید. در صورتیکه کش اوت اتوماتیک شما ثبت شده باشد پیام کش اوت اتوماتیک ایجاد شد را مشاهده خواهید کرد.

کش اوت یا فروش پیش بینی

نحوه استفاده از قابلیت کش اوت ‌در نسخه کامپیوتر

پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت بت فوروارد از دو طریق می‌توانید به پیش‌بینی‌های باز خود جهت کش اوت دسترسی پیدا کنید اولین روش از داخل پنل پیش‌بینی می‌باشد. کافیست روی علامت ساعت کلیک کنید تا پیش‌بینی‌های باز اخیر شما نمایش داده شود همانند تصویر زیر:

کش اوت یا فروش پیش بینی

روش دوم از طریق گزینه “پیش‌بینی‌های من” در بالای صفحه می‌باشد.

کش اوت یا فروش پیش بینی

پس از ورود به بخش پیش‌بینی‌های من وارد سربرگ «باز » شوید.

کش اوت یا فروش پیش بینی

در این قسمت لیست تمامی پیش‌بینی‌های باز شما نمایش داده می‌شود پیش‌بینی‌هایی که امکان کش اوت را دارند با علامت سبز دلار و مبلغ مشخص شده‌اند، با کلیک روی علامت سبز رنگ سکه پنجره کش اوت باز می‌شود و در آنجا می‌توانید نوع کش اوت مورد نظر خود را انخاب کرده و پیش‌بینی خود را بفروشید.

کش اوت یا فروش پیش بینی

در بخش “در صورت تغییر مبلغ کش اوت”، با انتخاب گزینه “هر گونه تغییر مبلغ پذیرفته شود” پیش‌بینی با مبلغ پیشنهادی فروخته خواهد شد ولی در صورت استفاده نکردن از این گزینه، در صورتی که مبلغ پیشنهادی تغییر کند، امکان فروش آن تا تایید دوباره وجود نخوهد داشت.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

در این مقاله می خوانید